Vybavení apartmánů

Apartmány jsou nově zařízené a moderně vybavené. Apartmán 1 je menší s kuchyňským koutem, Apartmán 3 je větší s dvěmi ložnicemi.

Vybavení apartmánů s televizorem

Obývací místnost

V každém z našich apartmánů si užijete příjemné chvíle v obývací místnosti s televizorem, DVD přehrávačem a sezením (v A1 jsou pro dokonalou zábavu k dispozici playstation na 75 palcové TV a druhá televize v jedné ložnici).


Vybavení kuchyně

Kuchyně

Pokud rádi vaříte, tak naplno využijete kuchyně se standartním kuchyňským vybavením, velkou lednicí, el. troubou, keramickou varnou deskou, myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, kapslovým kávovarem, toustovačem a sezením.


Terasa s posezením a přenosným grilem

Terasa s grilem

Běžně se můžete připojit k naší bezplatné WiFi internetové síti. Perfektní odpočinek si můžete dopřát i na vyhrazené části zahrady, která náleží k apartmánům. K dispozici je také zpevněná terasa s posezením a přenosným grilem.


Parkování

Parkování

Parkování vozidel je na soukromém vyhrazeném stání u objektu. Všechny apartmány jsou NEKUŘÁCKÉ! Vychutnat si chvilku s doutníkem či cigaretou je možné na terasách u apartmánů či v přilehlé zahradě vybavené popelníky.


Domácí zvířata nejsou dovolena

Bez domácích mazlíčků

Domácí mazlíčky bychom sice rádi také ubytovali, ale bohužel na to nejsme uzpůsobeni, a proto jsou apartmány NO PETS!

Konkrétní vybavení jednotlivých apartmánů:
Apartmán 1, Apartmán 3.